کرم پودر میکاپ فکتوری مدل Velvet Lifting Foundation

کرم پودر میکاپ فکتوری مدل Velvet Lifting Foundation

 در این پست از بلاگ فروشگاه اینترنتی داهاتو می پردازیم به معرفی انواع کرم پودر میکاب فکتوری که نمایندگی رسمی در ایران دارد.

هیچ چیز به اندازه یک پوست صاف و بدون عیب در زیبایی نقش ندارد، تا جایی که می‌توان گفت یک پوست یکرنگ و یکنواخت به آرایش چندانی هم نیاز ندارد. اما دلایل متعددی وجود دارد که خیلی از ما از داشتن چنین پوستی محرومیم و شاید حتی بتوان گفت افراد بسیار کمی چنین پوستی دارند. برای داشتن چنین پوستی اول از همه باید با پزشک متخصص مشورت کرد اما باز هم ممکن است آن نتیجه دلخواه هیچگاه به دست نیاید با وجود این شاید بتوان گفت ساده‌ترین و راحت‌ترین کار، استفاده از کرم‌پودر و کانسیلر و کرم‌های پوشاننده است.

میکاپ فکتوری

برند میکاپ فکتوری ساخت کشور آلمان در زمینه‌ی تولید ملزومات و ابزارهای آرایشی فعالیت داشته و با تنوع محصولات خود توانسته نظر مصرف‌کنندگان را به‌سوی خود جلب کند.

کرم پودر آل نچرال Dark Caramel 27 میکاپ فکتوری
کرم پودر آل نچرال Dark Caramel 27 میکاپ فکتوری مانند یک ماسک کانسیلر شفاف بر روی پوست صورت قرار گرفته و به خوبی آن را پوشش می‌دهد.مجموعه پلیمرهای A3 و D موجود در این محصول به پوست جلوه‌ای طبیعی داده، آن را صاف و نرم کرده بعلاوه اینکه آرایشی مات به ارمغان می‌آورد. این زیر ساز آرایش طبیعی، بدون رایحه، بدون چربی و بدون پارابن بوده و به ادعای شرکت سازنده آن، تحت نظر متخصصان پوست آزمایش شده است، از این رو برای پوست های حساس بسیار مناسب است.

ویژگی ها

کد مجوز بهداشتی:

۵۶۷۳۶۴۵۴۰۴۴۸۱۱۶۴

• مات

• ناهمواری های پوست را می‌پوشاند

• بدون چربی و پارابن

• مناسب برای پوست‌های حساس

• میزان پوشانندگی بالا

مطالب مشابه

کرم پودر تیوبی لانکوم

کرم پودر تیوبی لانکوم یکی از بهترین کرم پودرهای دنیا...

لاک ناخن فارماسی مدل Nail Enamel 29

لاک ناخن فارماسی مدل Nail Enamel 29 در این پست...

پک سایه ابرو یوشاس

پک سایه ابرو یوشاس فروشگاه اینترنتی داهاتو پیشتاز لوازم ارایشی...